BMZ Poland vs Netology

BMZ Poland
1 - 3
Netology

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami BMZ Poland a Netology była drużyna rozstawiona w roli dzisiejszych gości. Gracze debiutujący w tym sezonie w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm znakomicie rozpoczęli rundę, wygrywając jak dotąd wszystkie swoje mecze. W zupełnie odmiennej sytuacji znajdują się natomiast piłkarze BMZ, którzy w swoich trzech pierwszych spotkaniach tylko raz cieszyli się z kompletu punktów. Rywalizacja rozpoczęła się od długiej wymiany podań pomiędzy zawodnikami obu zespołów. Zarówno gospodarze, jak i goście starali się dokładnie przygotowywać swoje kolejne akcje, długo utrzymując się przy piłce. Pierwsza bramka padła w 5 minucie, a jej strzelcem był zawodnik Netology – Sebastian Lewicki. Jednak już 3 minuty później gospodarze doprowadzili do remisu za sprawą trafienia Marcina Wąsiaka. Po dwóch golach zdobytych w krótkim czasie spotkanie z czasem trwania pierwszej połowy nie zyskiwało na większej płynności w grze i do przerwy utrzymał się wynik 1:1. Po zmianie stron lepiej na murawie zaczęli prezentować się goście, którzy starali się przejąć kontrolę nad środkową strefą boiska. Dzięki bardziej ofensywnej grze, Zieloni w 25 minucie wyszli na prowadzenie 2:1. BMZ próbował kontrować swoich rywali, jednak jego kolejne akcje nie przynosiły rezultatu. Końcowy wynik w meczu ustalił w 33 minucie Sebastian Lewicki, kompletując tym samym hat tricka. Ostatecznie BMZ Poland uległ Netology 1:3, dla którego była to trzecia porażka w tym sezonie. Natomiast goście dzięki tej wygranej utrzymali pozycję lidera 3 Ligi A.