Eco Dla Firm vs Grupa Pietrzak

Eco Dla Firm
4 - 3
Grupa Pietrzak

Rywalizacja w 3 lidze A rozpoczęła się na dobre. Tabela mówi nam coraz więcej, a same drużyny na jej podstawie mogą precyzyjniej prognozować swoje cele. Piłkarze Eco Dla Firm zmierzyli się z Grupą Pietrzak. Oba zespoły na razie przyzwoicie radzą sobie w rozgrywkach, ale apetyt nadal rośnie. Bardzo obiecująco od samego początku grali zawodnicy Eco Dla Firm, a potwierdzało to prowadzenie 2-0. Do głosu potrafili dojść też piłkarze Grupy Pietrzak, ale za karę Eco Dla Firm sprezentowało niezłe przedstawienie. Mowa tutaj o skuteczności w finalizowaniu akcji ofensywnych pod koniec pierwszej połowy. Obfitowało to kolejnymi 2 golami i wyraźnym prowadzeniem 4-1 do przerwy. Druga część gry zrodziła nam kilka pytań o to, co się stało ze skutecznością Eco Dla Firm. Co prawda Grupa Pietrzak otrzymała drugie życie i wróciła do gry strzelając 2 bramki, ale rywale nie stawiali zbytnio oporu. W powietrzu wisiała piłka meczowa, ale ostatecznie wynik już się nie zmienił. 4-3 wygrywa zespół Eco Dla Firm, ale ile strachu i niepokoju się najedli w ostatnich 20 minutach, to wiedzą tylko oni.