Inmedium.pl II vs Raben Logistics Chorzów

Inmedium.pl II
4 - 4
Raben Logistics Ruda Śląska

Faworytem starcia pomiędzy zespołami Inmedium.pl II a Raben Logistics Chorzów, byli gracze rozstawieni w tym meczu w roli gości. Piłkarze z Chorzowa są liderem 2 Ligi, nie przegrywając dotychczas żadnego meczu. Natomiast zawodnicy gospodarzy poczynają sobie w tym sezonie Sportowej Ligi Firm niewiele gorzej. „Pomarańczowi” zajmują wysoką 3 lokatę w lidze, wygrywając aż 7 spotkań w tej rundzie. Mecz rozpoczął się od zdecydowanie lepszej gry zawodników gości, którzy od pierwszego gwizdka arbitra starali się naciskać swojego przeciwnika. Pierwszy gol w rywalizacji padł już po 4 minutach, a bramkę dającą prowadzenie zespołowi Raben Logistics zdobył Sebastian Helwig. Minutę później było już 2:0 dla gości, a prowadzenie zespołu z Chorzowa podwyższył Daniel Kostros. Kilka chwil po drugim golu, po kolejnej akcji, goście wyszli na prowadzenie trzema bramkami, dominując nad przeciwnikiem we wszystkich sektorach boiska. Pierwszy oddech w tym starciu gracze Inmedium.pl II złapali dopiero w 9 minucie meczu, kiedy to Maksym Kravets dał gospodarzom bramkę kontaktową. Przed przerwą oglądaliśmy jeszcze po jednym trafieniu dla graczy z obu stron i po 20 minutach rywalizacji widniał wynik 2:4. W drugiej odsłonie goście wyraźnie spuścili z tonu, co dało więcej możliwości do ataków graczom występującym w pomarańczowych strojach. Zawodnicy Inmedium.pl II stopniowo przejmowali inicjatywę w spotkaniu, co przyniosło im gola w 27 minucie którego zdobył Łukasz Klepek. Trzy minuty później gospodarze doprowadzili de remisu 4:4, wyrównując stan rywalizacji. Ostatnie 10 minut spotkania było bardzo zacięte, ale żadnej z drużyn nie udało się już przechylić szli zwycięstwa na swoją korzyść. Pomimo remisu Raben Logistics Chorzów zapewnił sobie mistrzostwo 2 Ligi.