LMS vs Lubotech & Asero

LMS
4 - 5
Lubotech & Asero

Obie drużyny zajmują miejsca w dolnej połowie tabeli i zwłaszcza dla graczy LMS było to niezwykle ważne spotkanie, by jeszcze przedłużyć swoje szanse na utrzymanie. Być może stawka nieco spętała nogi graczom tej drużyny, a może to po prostu świetna postawa rywali sprawiła, że Lubotech & Asero po 7 minutach prowadził już 3:0. LMS nie poddał się jednak łatwo i jeszcze przed kwadransem gry zdobył dwie bramki, łapiąc kontakt z rywalem. Taki wynik utrzymywał się długo, a ostatnie 10 minut spotkania przyniosło mnóstwo emocji. Najpierw Lubotech & Asero podwyższył prowadzenie, ale rywale ponownie pokazali charakter i doprowadzili do wyrównania. Do końca pozostały ledwie 2 minuty, ale żadnej ze stron remis nie satysfakcjonował, więc jedni i drudzy chcieli zadać decydujący cios. Sztuka ta ostatecznie powiodła się graczom Lubotech & Asero i to oni schodzili z boiska zwycięsko. LMS może żałować zwłaszcza początku meczu, bo mimo ambitnej postawy nie udało mu się odwrócić losów spotkania, a ta porażka ostatecznie przypieczętowała spadek tej ekipy z 2 Ligi.