Grupa Zarmen vs KPMG

Grupa Zarmen
3 - 3
KPMG

Spotkanie pomiędzy zespołami Grupa Zarmen a KPMG zapowiadało się jako mecz drużyn, które sezonu wiosennego Sportowej Ligi Firm nie mogą zaliczyć do udanych. Piłkarze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy, aby zapewnić sobie pewne utrzymanie, musieli w tym spotkaniu zdobyć przynajmniej 1 punkt. Natomiast ekipa KPMG znajdowała się w jeszcze trudniejszej sytuacji, praktycznie będąc już częściowo w 3 Lidze. Mecz rozpoczął się od długiego rozgrywania piłki przez oba zespoły, które nie chciały popełnić prostego błędu, już w początkowej fazie rywalizacji. Jednak pierwszy gol w meczu padł już w 3 minucie, a jego strzelcem był gracz gości – Marcin Kowalski. Po tej bramce obraz gry znacząco się nie zmienił, choć coraz częściej do lepszych sytuacji zaczęli dochodzić piłkarze Grupy Zarmen. W 15 minucie gospodarze zdołali doprowadzić do remisu, a gola na 1:1 zdobył Grzegorz Grabowiec. Takim rezultatem zakończyła się również pierwsza połowa, w której żadna z ekip nie zdołała osiągnąć widocznej przewagi. W drugiej odsłonie mecz stał się natomiast bardziej otwarty. Obie drużyny starały się odważniej zaatakować swoich przeciwników, co stwarzało częstsze sytuacje bramkowe. Gospodarze w drugiej części gry dwukrotnie wychodzili na prowadzenie, jednak piłkarze KPMG za każdym razem ponownie doprowadzali do remisu. Ostatecznie Grupa Zarmen zremisowała z KPMG 3:3. Dzięki zdobytemu punktowi, gospodarze zapewnili sobie utrzymanie w 2 Lidze. Natomiast dla graczy „Niebieskich” ten remis oznacza spadek do niższej klasy rozgrywkowej.