Auroland vs UMWŚ

Auroland
2 - 3
UMWŚ

Zespół Aurolandu gryzł po kostkach, dobierał się do skóry, próbował, ale nie zdołał zatrzymać świetnie tego dnia dysponowany zespół UMWŚ. Sam mecz stał na bardzo wysokim poziomie, ale na jeszcze wyższym jeżeli chodzi o napięcie i emocje. Zgodnie z przewidywaniami prowadzenie 2-0 objął faworyt i fakt ten mógł odrobinę uśpić zespół, który za szybko poczuł się syty. UMWŚ wrócił z dalekiej podróży i obrócił losy spotkania. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 2-2 i z narastającymi frustracjami piłkarzy Aurolandu. W 35 minucie Rafał Postrach trafił na 3-2 na korzyść UMWŚ i jak wspominał w wywiadzie Łukasz Krawczyk – zespół Aurolandu zaczął grać tak jak my gramy zazwyczaj, czyli więcej komentując niż skupiając się na grze. To było widoczne, ale trudno im się dziwić, bo było to po pierwsze niezwykle ważne spotkanie, a po drugie szybko ten mecz im uciekł. Temperatura meczu w ostatnich minutach sięgała zenitu i każdą sekundę grupa Auroland próbowała wycisnąć tworząc akcję podbramkową. Bramka wisiała w powietrzu, nawet piłka w jednej sytuacji zahaczyła o słupek, ale los nie chciał aby UMWŚ utraciło tak cenne dla nich zwycięstwo.