STATSCORE vs Raben Logistics Chorzów

STATSCORE
4 - 8
Raben Logistics Ruda Śląska

Prawdziwy sprawdzian stał przed ekipą Raben Logistics Chorzów w środę przeciwko piłkarzom STATESCORE. Tym bardziej, że pierwsze 7 minut należało do niżej notowanego zespołu, zdołali objąć prowadzenie i dać trochę radości swoim futbolem. Mimo znalezienia swojego rytmu przez ekipę z Chorzowa to STATESCORE zdołał w pewnym momencie objąć jeszcze prowadzenie 3-2. Resztkami sił rywal odrobił tuż przed przerwą na 3-3 i pierwszą połowę możemy zamknąć bardzo niechętnie, bo to było coś więcej niż preludiom przed ważniejszymi 20 minutami jakie tuż przed nimi. Na 4-3 w 28 minucie trafił Adrian Mazurek i STATESCORE spoglądał już z coraz to większą radością w najbliższą przyszłość. Prawdziwych mistrzów poznaje się po tym jak kończą a nie jak zaczynają jak mawiał klasyk. I w myśl tej zasady od 30 minut Raben Logistics Chorzów rozpocząć spektakl jednego aktora. Monolog zaczął wybrzmiewać na murawie w Chorzowie w postaci 5 zacnej urody goli. Ostatecznie 8-4 zwycięża faworyt, ale czy bardziej tego dnia został zapamiętany zwycięzca czy pokonany, o tym nie jestem przekonany.