Sopra Steria vs Lubotech & Asero

Sopra Steria
6 - 6
Lubotech & Asero

W lepszej sytuacji przed tym spotkaniem byli gracze Sopra Steria. Zawodnicy rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy, wygrali swoje 3 ostatnie mecze, prezentując się z bardzo dobrej piłkarskiej strony. Natomiast Lubotech & Asero w swoich ostatnich konfrontacjach, odniósł tylko 1 zwycięstwo, wyraźnie obniżając swoją postawę z początku sezonu. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry obu ekip, które w pierwszych minutach rywalizacji przede wszystkim nie chciały stracić gola. Dobra gra obronna obu zespołów, przekładała się na niewielką ilość sytuacji podbramkowych. Wynik spotkania dopiero w 10 minucie otworzyli zawodnicy gospodarzy, za sprawą trafienia Łukasza Wieczorka. Ten gol wyraźnie rozochocił piłkarzy występujących w czarnych strojach, bowiem już 2 minuty później prowadzili 2:0. Jednak tym razem po dobrej akcji gospodarzy, to zawodnik przeciwników nieszczęśliwie skierował piłkę do własnej siatki. Przed przerwą Sopra Steria zdobyła jeszcze jednego gola, autorstwa Jakuba Mazura i przy zmianie stron prowadziła 3:0. Goście pomimo kilku sytuacji, nie zdołali w pierwszej odsłonie zagrozić wyraźnie bramce rywali. Druga część rywalizacji ponownie lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy, którzy już 2 minuty po wznowieniu, podwyższyli swoje prowadzenie na 4:0. Ta bramka podziałała mobilizująco na zawodników Lubotech & Asero, którzy zabrali się za odrabianie strat. Najpierw w 26 minucie dla gości trafił Jarosław Drożdż i pomimo szybkiej bramkowej odpowiedzi rywali już minutę później, goście kontynuowali odrabianie wyniku. W przeciągu 11 minut Lubotech & Asero zdobył 5 bramek, wychodząc na prowadzenie 6:5. Ten spektakularny powrót nie zakończył się jednak zwycięstwem gości, bowiem tuz przed końcem meczu, gospodarze zdołali uratować remis. Po znakomitym meczu pełnym bramek, obie ekipy musiały podzielić się punktami.