Lubotech & Asero vs Inmedium.pl II

Lubotech & Asero
4 - 7
Inmedium.pl II

W ostatnim wieczornym spotkaniu naprzeciw siebie stanęły zespoły Lubotech & Asero oraz Inmedium.pl II. Faworytem tej rywalizacji byli zawodnicy występujący w pomarańczowych strojach. W tym sezonie goście doznali tylko jednej porażki, wygrywając swoje wszystkie pozostałe mecze. Natomiast gospodarze w tym sezonie Sportowej Ligi Firm grają w kratkę, dobre spotkania przeplatając porażkami. Mecz rozpoczął się od wyrównanej gry obu zespołów, które długo starały się konstruować swoje kolejne akcje. Pierwsza bramka w meczu padła w 10 minucie rywalizacji, a jej strzelcem był gracz Lubotech & Asero – Adrian Drożdż. Minutę później było już 2:0 dla „Żółtych”, jednak tym razem samobójczą bramkę zanotował zawodnik Inmedium.pl II. Po tym golu za odrabianie strat zabrali się goście. Z minuty na minutę ich ataki stawały się coraz groźniejsze, co przynosiło wiele dogodnych okazji na zdobycie gola. W 14 minucie bramkę kontaktową dla gości zdobył Łukasz Schabowski. Minutę później mieliśmy już remis, a po kolejnych kilkunastu sekundach „Pomarańczowi” wyszli na prowadzenie 3:2. Taki wynik utrzymał się już do przerwy. Drugie 20 minut lepiej rozpoczęli zawodnicy Inmedium.pl II, którzy już po upływie 4 minut zdobyli kolejne 2 bramki, znacząco powiększając przewagę nad rywalem. Kolejne fragmenty rywalizacji, aż do końca meczu, to akcje bramka za bramkę, które ostatecznie dały wynik 4:7, na korzyść zespołu gości. Dzięki tej wygranej Inmedium.pl II utrzymało pozycję lidera 2 Ligi, prowadząc obecnie z 18 punktami na koncie.