Auroland vs Rockwell Automation

Auroland
4 - 8
Rockwell Automation

Kolejnym bardzo ciekawym meczem było starcie lidera 2 ligi z Rockwell Automation, który z dwoma porażkami zajmuje 4 miejsce w tabeli. Początek był dosyć wyrównany, obie drużyny tworzyły dużo sytuacji podbramkowych. Bramka Daniela Jastrzębskiego w 3 minucie otworzyła wynik spotkania. Przez dłuższy czas rezultat na tablicy nie zmieniał się, dopiero w 14 minucie Tomasz Caputa wyrównał wynik. Obie ekipy do końca pierwszej odsłony wymieniły jeszcze po jednym ciosie, dzięki czemu do przerwy mieliśmy remis 2:2. W drugiej odsłonie rozwiązał się worek z bramkami. Po raz kolejny „Żółto-czarni” wyszli na prowadzenie. Rockwell postawił liderowi poprzeczkę naprawdę bardzo wysoko, jednak Auroland pokazywał, że potrafi wychodzić z opresji. Po bramce Mateusza Ogazy z 25 minuty po raz kolejny na tablicy mieliśmy remis. Sprawy w swoje ręce w tym momencie wziął Adam Mania. Hat-trick zawodnika z numerem 66 pozbawił szans „Zielonych” na korzystny rezultat, a widmo pierwszej porażki stało się dla nich faktem. Jeszcze przed końcem po raz kolejny na listę strzelców wpisał się Ogaza, jednak to było wszystko, na co było stać Auroland. Przed ostatnim gwizdkiem sędziego Rockwell zdołał dwukrotnie zapunktować rywala, zamykając mecz przy stanie 8:4. „Żółto-czarni” sprawili niemałą sensację, lecz w pełni zasłużenie wygrali ten mecz, dzięki czemu cenne 3 punkty pozwoliły im zmniejszyć stratę do podium, przez co awans wciąż jest w zasięgu ręki.