STATSCORE vs Sopra Steria

STATSCORE
3 - 5
Sopra Steria

Zespół Sopra Steria mimo świetnej dyspozycji musi nadal zbierać punkty, by być zauważonym i budować swój respekt na górze bardzo gęstej tabeli 2 ligi. Na dzień dobry gola strzelił już Jakub Mazur dla grupy Sopra Steria i taki moment zawsze rozluźnia zawodników, bo już jeden mały sukces zanotowali. W pierwszej połowie widzieliśmy sporo bramek i trudno było nadążyć kiedy kto wyrównuje, a kiedy wychodzi na prowadzenie, bo ten stan nie utrzymywał się dłużej niż kilka minut. Zespoły zamiennie wymieniały się celnymi ciosami. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 4-2 dla grupy Sopra Steria. W drugiej połowie gra się uspokoiła i zespoły kalkulowały, na co mogą sobie pozwolić. Poziom rywalizacji był zadowalający i bez względu na wynik żadna strona nie powinna być zawiedziona. Pod koniec spotkania padły jeszcze dwie bramki po obu stronach, ale na konta jednej i drugiej druzyny, co nie zmieniło za wiele. Sopra Streria wygrywa 5-3 i przybliża się do najlepszych, co oznacza zrealizowanie postawionego celu.