STATSCORE vs Auroland

STATSCORE
4 - 8
Auroland

Ekipa STATSCORE przyzwyczaiła do tego, że w jej meczach pada dużo bramek i nie inaczej było w tym spotkaniu, choć gdyby obie strony były skuteczniejsze, to goli mogłoby być nawet dwa razy tyle. Ilością sytuacji z tego pojedynku można by bowiem obdzielić kilka kolejnych. Było jasne, że w przypadku wygranej Auroland awansuje na czoło tabeli i zakończy 6. tydzień rozgrywek w fotelu lidera. Świadomi swojej szansy gracze w zielonych koszulkach, zaatakowali od początku meczu i na efekty nie trzeba był długo czekać. Auroland po 10 minutach prowadził 4:0 i śmiało można powiedzieć, że początek spotkania był kluczowym momentem gry, bowiem później obie drużyny grały cios za cios i czterobramkowa przewaga utrzymała się już do końca meczu. Jeszcze przed przerwą STATSCORE trafił dwukrotnie, jednak w drugiej połowie nie udało mu się dogonić rywala i to właśnie Auroland miał więcej sytuacji do powiększenia przewagi, aniżeli przeciwnicy do jej zniwelowania. Zasłużone zwycięstwo sprawiło, że wygrany tego pojedynku został liderem 2 Ligi.