Rockwell Automation vs UMWŚ

Rockwell Automation
3 - 1
UMWŚ

To jest już ostatni gwizdek dla UMWŚ na to, by wydostać się z ostatnich pozycji i oszczędzić sobie zmartwień przed decydującą fazą. Rockwell Automation też ma swoje problemy, ale tego dnia w meczu z wyżej wymienionym zespołem z uśmiechem podeszli do spotkaniu. W trakcie meczu ten uśmiech przeradzał się w determinację, ale i rywal nie pozostawał dłużny. Na prowadzenie wyszli gracze UMWŚ, ale krótko cieszyli się z tego faktu. Po jedynym golu przyszedł drugi i zgodnie z przewidywaniami na przerwę zwycięsko schodził Rockwell Automation prowadząc 2-1. Druga połowa była znacznie mniej przebojowa i emocje odrobinę opadły. Swoje zrobił faworyt i dołożył trzecie trafienie, na które odpowiedzi już nie umieli znaleźć piłkarze UMWŚ. Tym samym Rockwell Automation ląduje na 4 pozycji po 5 tygodniach i z pewnością go to satysfakcjonuje. Inna sprawa dotyczy piłkarzy z drugiej strony boiska, którzy niestety wyklarowali tą porażką ostatnią pozycję w 2 lidze.