Lubotech & Asero vs Grupa Zarmen

Lubotech & Asero
3 - 4
Grupa Zarmen

Sąsiadujące ze sobą w tabeli drużyny Lubotech & Asero oraz Grupa Zarmen wychodziły na ten mecz podwójnie zmotywowane, ponieważ potrzebują one punktów, aby zapewnić sobie grę w 2 lidze w przyszłym sezonie. W 3 minucie na prowadzenie wyszła Grupy Zarmen po trafieniu Grzegorza Grabowca. Do remisu doprowadził Damian Duński, a cztery minuty później bramkę zdobył Przemysław Górski i zrobiło się 2;1 dla Lubotech. Jeszcze przed przerwą do wyrównania zdołał doprowadzić Łukasz Dymek. W drugiej odsłonie zaczęły się prawdziwe emocje. Najpierw na 3:2 w 31 minucie gola zdobył Damian Duński, ale w 39 minucie przebudziła się drużyna Grupy Zarmen, która zdobyła w końcówce 2 bramki, dzięki czemu zakończyła mecz bardzo ważnym zwycięstwem.