Inmedium.pl II vs Auroland

Inmedium.pl II
2 - 6
Auroland

Patrząc na ostatnie wyniki obu zespołów, faworytem do zwycięstwa wydawali się przed spotkaniem gracze Inmedium.pl II. Gospodarze wygrali swoje 2 ostatnie mecze, co spowodowało ich awans na pozycje wicelidera 2 Ligi. Natomiast zespół Auroland od dwóch spotkań zaliczył swego rodzaju mały kryzys. Dwie porażki z rzędu sprawiły, że goście, stracili jedną pozycje w tabeli, właśnie na rzecz swojego dzisiejszego przeciwnika. Od samego początku meczu rywalizacja była prowadzona na dużej intensywności. Gracze obu zespołów dobrze prezentowali się fizycznie na boisku, pewnie kontrolując piłkę. Pierwszy gol padł w 7 minucie, a jego zdobywcą był zawodnik Auroland – Mateusz Ogaza. Ten sam zawodnik minutę później podwyższył prowadzenie swojej ekipy na 2:0. Po dwóch szybko strzelonych bramkach przez gości, na boiskowe wydarzenie odpowiedzieli „Pomarańczowi”. Najpierw kontaktowego gola dla Inmedium.pl II zdobył Dominik Syga, a już w 13 minucie do wyrównania doprowadził Kamil Wawoczny. Gdy wydawało się, że mecz stanie się od tej chwili wyrównany, jeszcze przed przerwą goście zdobyli kolejne 2 gole, ustalając wynik przy zmianie stron na 2:4. W drugiej odsłonie ponownie to piłkarze grający w zielonych strojach lepiej prezentowali się na murawie. W 27 minucie goście podwyższyli prowadzenie po golu Mateusza Ogazy, uspokajając tym samym ofensywne zapędy piłkarzy Inmedium.pl II. Choć gospodarze w drugiej odsłonie mieli swoje okazje do zdobycia gola, nie udało im się już pokonać bramkarza rywali. Ostatecznie Inmedium.pl II uległo Auroland 2:6 ponosząc swoją 2 porażkę w tym sezonie. Dzięki tej wygranej Auroland zbliżył się natomiast do swojego przeciwnika, na odległość zaledwie 2 punktów.