Rockwell Automation vs Grupa Zarmen

Rockwell Automation
5 - 3
Grupa Zarmen

Faworytem spotkania pomiędzy Rockwell Automation a Grupą Zarmen byli gracze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy. Piłkarze występujący na co dzień w żółtych strojach, są niepokonani od kilku tygodni, co sprawiło, że obecnie zajmują wysokie 3 miejsce w tabeli 2 Ligi. W zupełnie innej sytuacji znajdują się zawodnicy Grupy Zarmen, którzy w tym sezonie Sportowej Ligi Firm nie radzą sobie najlepiej. Goście jak dotąd wygrali tylko jedno spotkanie i do samego końca rundy będą walczyć o utrzymanie. Mecz lepiej rozpoczął się dla zawodników gospodarzy, którzy już w pierwszych minutach gry starali się przejąć kontrolę nad środkową częścią boiska. Taka postawa przyniosła im gola już w 2 minucie rywalizacji, którego zdobył Adam Bieniek. W dalszej części pierwszej połowy spotkanie się wyrównało i do swoich sytuacji zaczęli dochodzić również zawodnicy gości. Jednak w samej końcówce pierwszej odsłony to gracze Rockwell podwyższyli prowadzenie na 2:0 i na przerwę schodzili z dwubramkową przewagą. Drugie 20 minut rywalizacji lepiej natomiast otworzyli piłkarze Grupy Zarmen. Po wznowieniu gry przez sędziego, starali się oni najszybciej zdobyć kontaktową bramkę. Udało im się to już w 25 minucie za sprawą trafienia Grzegorza Grabowca. Minutę później zawodnicy grający w szarych strojach doprowadzili do remisu, a w 31 minucie objęli prowadzenie 3:2. Sama końcówka spotkania należała jednak ponownie do graczy Rockwell, którzy swoją determinacją w przeciągu 5 minut zdołali odwrócić losy rywalizacji na swoją korzyść. Ostatecznie Rockwell Automation pokonał Grupę Zarmen 5:3, odnosząc swoje 6 zwycięstwo w tym sezonie.