STATSCORE vs UMWŚ

STATSCORE
3 - 2
UMWŚ

Spotkanie pomiędzy STATSCORE a UMWŚ, zapowiadało się jako mecz drużyn, które powinny w każdym kolejnym starciu szukać kompletu punktów. Piłkarze rozstawieni w roli gospodarzy wygrali jak dotąd 3 razy, co obecnie daje im miejsce w środku tabeli. Natomiast zespół UMWŚ zdobył jak dotąd 4 punkty, które obecnie plasują ich w końcówce stawki 2 Ligi. Spotkanie rozpoczęło się od dość szybkiej gry obu drużyn, które chciały jak najszybciej trafić do bramki przeciwników. Jako pierwsi tej sztuki dokonali gospodarze, którzy już w 2 minucie rywalizacji pokonali bramkarza rywali. Gola na 1:0 dla STATSCORE zdobył Adam Działach. Jednak już 4 minuty później do wyrównania doprowadzili zawodnicy Urzędu Marszałkowskiego, a gola na 1:1 zdobył Robert Knapik. Po obfitującym w trafienia początku, w dalszej części pierwszej połowy oglądaliśmy niewiele sytuacji podbramkowych dla obu drużyn. Dopiero w 18 minucie gracze UMWŚ, zdołali wyjść na prowadzenie. Gola dającego przewagę piłkarzom grającym w niebieskich strojach zdobył Marek Wawrzyńczok. Drugie 20 minut rywalizacji rozpoczęło się od lepszej gry piłkarzy STATSCORE, którzy wyraźnie dążyli do wyrównania. Po kilku groźnie wyglądających akcjach, gospodarze zdołali doprowadzić do remisu 2:2 w 34 minucie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem, w samej końcówce STATSCORE zdołało przechylić szalę zwycięstwa na swoja korzyść, zdobywając gola w 40 minucie meczu. To zwycięstwo pozwoliło awansować gospodarzom na 6 miejsce w tabeli 2 Ligi.