Grupa Zarmen vs Novichem

Grupa Zarmen
0 - 1

To spotkanie zapowiadało się jako bramkostrzelny pojedynek dwóch zespołów walczących o awans w górę tabeli. Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, obie drużyny starały się grać ofensywny futbol. Futbolówka przemieszczała się z jednego pola karnego do drugiego, jednak mimo kreowanych sytuacji, nie chciała wpaść do bramki. Gdy wszyscy myśleli, że pierwsza połowa zakończy się remisem 0:0, Denis Przybyła zanotował trafienie, które jak się na koniec okazało, było na wagę złota. Po zmianie stron obraz gry niewiele uległ zmianie. Grupa Zarmen była coraz bardziej zdesperowana w próbie wyrównania wyniku. Mimo konstruowanych kolejnych ataków, piłka za każdym razem mijała słupek lub trafiała w ręce bramkarza. Ostatecznie po bardzo zaciętym boju Novichem dzięki trafieniu z pierwszej połowy inkasuje trzy punkty.