Novichem vs Inmedium.pl II

3 - 7
Inmedium.pl II

Druga ekipa Inmedium.pl robi furorę od pierwszego tygodnia, natomiast jej rywal Novichem wręcz przeciwnie. Ekipa z końca tabeli kontra lider to zawsze poważny sprawdzian dla faworyta czy potrafi udowodnić słuszność zajmowanej pozycji. Mecz rozpoczął się radosnym futbolem Novichemu, który nie ma nic do stracenia i zdołał już strzelić pierwszego gola odpowiadając na trafienie Inmedium.pl II. Zaraz potem kontrolę nad spotkaniem przejął rywal i dorzucił na konto 3 kolejne bramki. Wynik 4-2 do przerwy był jasny do odczytania, ale nadal nie odbierał szans piłkarzom Novichem, by z twarzą opuścić murawę Stadionu Śląskiego. Tak też było, bo końcówka pierwszej połowy i końcówka drugiej to pogoń za straconym już meczem. Warto było, bo wynik 3-7 jest wysoki ale uwagę zwraca liczba trafień po stronie Novichemu. Pokazuje to, że potrafi zlepić porządną akcję pod bramką nawet najgroźniejszego rywala.