Rockwell Automation vs Lubotech & Asero

Rockwell Automation
8 - 1
Lubotech & Asero

Dla większości sportowców deszcz oznacza trudność, dla zawodników Rockwell Automation oznacza łatwiejsze warunki do gry. Pierwsza połowa to absolutna deklasacja tego zespołu. Tylko raz dał on dojść do głosu rywalowi, podczas gdy sam strzelił 5 bramek. Niemrawo Lubotech & Asero podchodził do odrabiania strat w drugiej połowie, tym bardziej, że dla niego deszcz nie jest tak sprzyjającym żywiołem. Kolejne 20 minut to potwierdzenie, że Rockwell Automation ma swój dzień i aż szkoda, że wynik końcowy 8-1 nie jest wyznacznikiem ustabilizowanej formy w sezonie Wiosna 2019. Lubotech & Asero przed spotkaniem stawiany był na jednym poziomie z rywalem. dlatego też wynik oraz styl gry pozostawia wiele do życzenia.