Grupa Zarmen vs UMWŚ

Grupa Zarmen
5 - 3
UMWŚ

Najlepszym sposobem na zdobycie punktów przez zespół, który ma same porażki na koncie, jest napotkanie rywala, który równie kiepsko radzi sobie w rozgrywkach. Tak pomyślały zespoły UMWŚ i Grupa Zarmen, rywalizujące w środę wieczorem w ramach 2 ligi. Drużyny te wymieniały skutecznie ciosy, znajdując drogę do bramki rywala. Nie czekaliśmy zbyt długo ani na pierwszego gola, ani na następne. Wynik po pierwszej połowie brzmiał 3-3 i o łatwości przedzierania się przez pole karne rywala i skutecznych atakach na bramkę zdecydowała nieszczelna obrona po obu stronach. W drugiej połowie nie było mowy o tych samych błędach. Nadal skutecznie radził sobie na murawie zespół Grupa Zarmen, z tą różnicą, że UMWŚ straciło monopol na bramkę rywala i musiało się zmierzyć z dużo większym oporem w obronie. Piłkarze Grupy Zarmen dorzucili 2 bramki i wygrali spotkanie 5-3, co daje im pierwsze zwycięstwo w sezonie wiosennym. Zawodnicy UMWŚ nie byli daleko od sukcesu, ale ponownie coś spowodowało, że szczęście się od nich odwróciło.