Sopra Steria vs Novichem

Sopra Steria
5 - 1

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami Sopra Steria a Novichem była drużyna gości. Piłkarze na co dzień występujący w białych strojach, jak dotąd w dwóch meczach zgromadzili 3 punkty. Natomiast ich dzisiejsi przeciwnicy nie najlepiej weszli w sezon, nie wygrywając jak dotąd żadnego spotkania. Mecz rozpoczął się od długiego rozgrywania piłki przez oba zespoły, które przeprowadzały niewiele akcji podbramkowych w pierwszych minutach. Pomimo to, widoczna była lekka przewaga po stronie gospodarzy. Pierwsza bramka w spotkaniu padła w 12 minucie, a jej zdobywcą był zawodnik Sopra Steria – Baligh Hamdi. Ten gol wyraźnie rozochocił gospodarzy, którzy starali się jak najszybciej powiększyć prowadzenie. Udało im się to w 18 minucie, a na listę strzelców wpisał się Marcin Harmułowicz. Tuż przed gwizdkiem na przerwę, zawodnicy grający w czarnych strojach zdobyli jeszcze jedną bramkę, ustalając wynik przy zmianie stron na 3:0. W drugiej połowie obraz spotkania nieznacznie się zmienił. Nadal grę prowadzili zawodnicy gospodarzy, jednak do głosu zaczęli dochodzić piłkarze Novichem, którzy szukali gola kontaktowego. Jednak po dwóch kolejnych trafieniach gospodarzy i tylko jednobramkowej odpowiedzi gości, to gracze Sopra Steria cieszyli się ostatecznie ze zwycięstwa 5:1. Graczem meczu został wybrany Baligh Hamdi, który zdobył w tym spotkaniu 4 bramki.