10Dawid Maciaszczyk 3', 15', 22', 26'
35'
7Marcin Ganczarczyk 21'
  11 7

Zdecydowanym faworytem starcia pomiędzy drużynami Firma ZK Grzybowice a STC był zespół rozstawiony w tym meczu w roli gospodarzy. Gracze występujący w żółtych strojach są wiceliderem Ekstraklasy, wygrywając jak dotąd 8 swoich spotkań. W zupełnie innym położeniu znajduje się natomiast ekipa STC. Goście nie mogą być nadal pewni utrzymania w Ekstraklasie, mając zaledwie 3 punkty przewagi nad strefą spadkową. Mecz rozpoczął się od szybkiej i zdecydowanej gry obu zespołów, które od pierwszego gwizdka arbitra mocno ruszyły do ataku. Pierwszy gol w meczu padł już w 3 minucie, a jego zdobywcom był zawodnik gospodarzy – Dawid Maciaszczyk. Trzy minuty później był już remis, a gola na 1:1 dla STC zdobył Michał Męczeński. Ten sam zawodnik kilka chwil później, po dobrej zespołowej akcji wyprowadził swój zespół na jednobramkowe prowadzenie. Do samego końca pierwszej części gry oglądaliśmy spotkanie prowadzone w systemie „gol za gol” i przy zmianie stron widniał wynik 4:4. Drugie 20 minut zdecydowanie lepiej natomiast rozpoczęli piłkarze Firmy ZK. Gospodarze w przeciągu pierwszych 6 minut po przerwie, zaaplikowali przeciwnikom aż 5 bramek, wysuwając się na wyraźne prowadzenie. Jednak pomimo gradu goli gracze STC nie przestraszyli się przeciwnika, kolejnymi trafieniami próbując doprowadzić do wyrównania. W drugiej połowie mecz toczony był w szalonym tempie, z mnóstwem okazji bramkowych dla obu ekip, co skutkowało tak wieloma zdobytymi bramkami. Ostatecznie Firma ZK Grzybowice pokonała po zaciętym meczu zespół STC 11:8, zwyciężając po raz 9 w tym sezonie ligowym.