8Bartosz Borowiec 5', 7', 12', 13', 15', 16', 17', 38'
18'
1Arek Zerdziński
10Dawid Maciaszczyk 34', 35'
15', 16', 17', 21', 38'
7Marcin Ganczarczyk 18'
7'
  12 10

Na sam koniec dnia do głosu doszły zespoły z Ekstraklasy- Firma ZK Grzybowice oraz Upojeni Multitap. Dla drugiego z wymienionych zespołów była to być może ostatnia szansa by włączyć się w walkę o podium na koniec wiosny. Myśli o tym fakcie szybko wywietrzały z głowy piłkarzy bo w 5 minucie wynik otworzył Bartosz Borowiec i gdyby ktoś o tym zapomniał to w kolejnych 12 minutach jeszcze sześciokrotnie przypomniał o sobie celnymi strzałami na bramkę rywali i stał się zmorą bramkarza Upojonych Multitap. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 8-0 i jak usłyszałem z boiska od jednego z piłkarzy Firmy ZK Grzybowice – teraz już gramy spokojnie. W drugiej połowie koledzy z drużyny odciążyli trochę Bartosza Borowca i wzięli na siebie zadanie podwyższania wyniku. Rezultat zatrzymał się przy wyniku 12-1 i pojedynek o końcowe zwycięstwo w Ekstraklasie nabiera coraz to większych rumieńców. 3 zespoły nadal mogą zgarnąć najważniejsze trofeum a Bartosz Borowiec jest już niezwykle blisko zdobycia korony króla strzelców, co chyba nikogo nie dziwi.