Upojeni Multitap vs DPL

Upojeni Multitap
7 - 3
DPL

Faworytem spotkania pomiędzy Upojeni Multitap a DPL byli gracze rozstawieni w tym meczu w roli gospodarzy. Zawodnicy występujący na co dzień w czarnych strojach, wygrali jak dotąd 3 spotkania w tym sezonie Sportowej Ligi Firm. Natomiast gracze DPL zgromadzili 7 ligowych punktów, w ostatniej serii gier remisując swój mecz. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej gry obu zespołów. W grze zarówno gospodarzy, jak i gości widoczna była duża wola walki i zaangażowanie, aby jak najszybciej przedostać się z piłką pod bramkę przeciwników. Pierwszy gol w tej rywalizacji padł w 6 minucie a jego zdobywcą był gracz gospodarzy – Daniel Niemczyk. Po tej bramce mecz nadal był bardzo intensywny, jednak przez długi okres czasu nie oglądaliśmy stuprocentowej okazji bramkowej. W 16 minucie Upojeni zdobyli swojego drugiego gola, powiększając tym samym prowadzenie. Jednak już minutę później bramkę kontaktową dla DPL zdobył Dominik Wójcik. Gdy wydawało się, ze pierwsza połowa zakończy się rezultatem 2:1, w 18 minucie gospodarze zdobyli jeszcze jedną bramkę, powiększając swoją przewagę. Drugie 20 minut rywalizacji ponownie lepiej otworzyli piłkarze Upojeni Multitap, którzy już w 22 minucie za sprawą trafienia Marka Hanioka wyszli na prowadzenie 4:1. Trzy minuty później gracze w czarnych strojach zdobyli jeszcze jednego gola, który już zupełnie pozwolił im kontrolować przebieg meczu. Choć DPL zdołał trafić do siatki rywali w 2 połowie jeszcze dwukrotnie, było to za mało na świetnie dysponowanych gospodarzy. Ostatecznie Upojeni Multitap pokonali DPL 7:3, wygrywając swoje 2 spotkanie z rzędu.