7'
69Dawid Kaciuba 4', 22', 27', 37', 38'
24', 26', 38'
8Dawid Piwko 23'
4', 32', 35', 37', 38'
  14 12

Jednym z najciekawszych zmagań czwartkowych rozgrywek było starcie mistrza zimy z czołową ekipą Ekstraklasy – Upojonymi.
Od pierwszych minut Lokal Nieruchomości zaczął kontrolować spotkanie. Zawodnicy w czarnych trykotach stawiali opór, kontrując rywala, lecz skapitulowali w 4 minucie, a wynik otworzył Dawid Kaciuba. Chwilę później Bartosz Nawrocki podwyższył prowadzenie swojej ekipy, wykorzystując dobre podanie golkipera. Wynik długo się nie zmieniał, tempo gry delikatnie spadło, jednak nie zmieniła się jej atrakcyjność. W 16 minucie kapitan podwyższył prowadzenie Lokalu na 3:0 i taki rezultat utrzymał się do przerwy. Druga odsłona była pokazem dominacji mistrza. Koncertowa gra oraz skuteczność była niesamowita, a Upojeni, którzy jeszcze zimą walczyli jak równy z równym z Bialo-czerwonymi, teraz stanowili bezradne tło przeciwników. Na listę strzelców wpisał się każdy zawodnik Lokalu, w tym bramkarz Krzysztof Krupa po rzucie karnym. Warto wspomnieć również o efektownym golu Marka Kasprzyka z 26 minuty. Dla Upojonych bramkę pocieszenia zdobył Adam Kincel. 14-1 oraz 3 oczka dla lidera tabeli, wynik mówi sam za siebie – a gra napawa optymizmem, zwłaszcza w tym kluczowym momencie rozgrywek.