PwC SDC vs STC

PwC SDC
2 - 3
STC

W ostatnim starciu między tymi zespołami górą byli zawodnicy PwC. Jednak w tym sezonie ta drużyna nie radzi sobie najlepiej. Po dwóch kolejkach nie zdobyła ani jednego oczka. Z kolei w szeregach STC po kolejnych meczach panowały różne nastroje. Biało-czerwoni chcąc podtrzymać zwycięską passę, musieli dziś podjąć rękawicę rzuconą przez PwC. Od samego początku spotkania zaczęli wcielać swój plan w życie. Już w trzeciej minucie Marek Sodowski wyprowadził swój zespół na prowadzenie, a już chwilę później w jego ślady poszedł Tomasz Bartczak. STC nadal naciskało rywala, ale nie potrafiło kolejnych akcji zamienić na bramki. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie. Biało-czerwoni nadal byli drużyną dominującą. W trzydziestej minucie dzięki trafieniu Dawida Pawlickiego, PwC SDC nawiązało kontakt bramkowy z rywalem. Jednak przeciwnik nie zamierzał wypuszczać z rąk zwycięstwa. Sergiy Onokalo swoim golem ponownie zapewnił swojej drużynie bezpieczne prowadzenie. PwC chwilę później zdobyło bramkę na 2:3, ale na to, by ugrać choć punkt, zabrakło czasu. Koniec końców zasłużone, wypracowane trzy punkty wędrują na konto STC.