BD Inwestor 2 vs Fortis Logistics Sławków

BD Inwestor 2
3 - 1
Fortis Logistics Sławków

W ostatnim wieczornym spotkaniu, naprzeciw siebie stanęły zespoły rywalizujące w rozgrywkach Ekstraklasy. Zarówno BD Inwestor 2 jak i Fortis Logistics Sławków w ostatnich tygodniach prezentują dobry poziom sportowy, wygrywając swoje dwie ostatnie konfrontacje. Była to zatem doskonała okazja dla zawodników obu zespołów, aby podtrzymać swoją zwycięską passę. Spotkanie rozpoczęło się od szybkiej gry obu drużyn, które jak najszybciej chciały zdominować swojego przeciwnika. Pierwsza bramka w spotkaniu padła już w 3 minucie, a jej zdobywcą był gracz gospodarzy – Rafał Mika. Goście nie pozostali dłużni swoim rywalom, już minutę później doprowadzając do wyrównania. Gola na 1:1 zdobył Łukasz Blecharczyk. W dalszej części trwania pierwszej połowy, mecz stracił nieco na swojej intensywności z pierwszych minut, jednak nadal oglądaliśmy wiele sytuacji do zdobycia gola przez oba zespoły. Jednak przed przerwą żadnej z ekip nie udało się już pokonać bramkarza przeciwników. Druga połowa ponowie lepiej rozpoczęła się dla gospodarzy. Piłkarze grający w pomarańczowych strojach, już minutę po wznowieniu gry wyszli na prowadzenie po golu Mariusza Kiciaka. Zawodnicy ze Sławkowa jak najszybciej chcieli ponownie doprowadzić do remisu, jednak dobrą postawą w bramce Inwestora wykazywał się ich bramkarz, nie pozwalając piłce przekroczyć linii bramkowej. W 35 minucie gospodarze zdobywając gola na 3:1, pogrzebali szansę przeciwników na zdobycz punktową w tym meczu. Ostatecznie BD Inwestor 2 pokonał Fortis Logistics Sławków 3:1, wygrywając swoje 6 spotkanie w tym sezonie.