30', 38'
8Dawid Piwko 4'
8', 37'
  11 11

Przed tym spotkaniem wszystko przemawiało na korzyść Lokalu Nieruchomości. To własnie ten zespół był zdecydowanie lepszy w dwóch zimowych starciach obu drużyn, a w obecnych rozgrywkach miał na koncie komplet zwycięstw, podczas gdy jego rywal dotychczas nie ugrał choćby jednego punktu. Zgodnie z przewidywaniami obrońcy tytułu zaatakowali od początku meczu i już w pierwszej akcji zdobyli bramkę, dającą błyskawiczne prowadzenie. Nie było zaskoczeniem, że Lokal Nieruchomości prowadził grę, częściej atakował mając pełną kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami. Efektem przewagi faworyta było prowadzenie 4:0 do przerwy, ale na początku drugiej części meczu do głosu doszli gracze PwC SDC, którzy zdobyli dwa gole, zmniejszając rozmiary prowadzenia rywali. Jak się jednak okazało, rozluźnienie w szeregach Lokalu Nieruchomości trwało tylko chwilę i zawodnicy tej ekipy szybko rozwiali nadzieje przeciwników na dobry wynik, zdobywając dwie kolejne bramki. Obrońcy tytułu prawdziwy popis strzelecki dali w samej końcówce spotkania, aplikując pięć goli w przeciągu czterech minut i ponownie przekroczyli barierę 10 trafień. Niespodzianki w piątej kolejce gier zatem nie było – Lokal Nieruchomości wygrywa po raz czwarty wiosną, a PwC SDC punktów będzie musiało szukać w następnych meczach.