Firma ZK Grzybowice vs Dobry Warsztat

Firma ZK Grzybowice
2 - 1
Dobry Warsztat

Na sam koniec deszczowego dnia wyszło słońce w postaci oczekiwanego meczu Ekstraklasy, w którym Firma ZK Grzybowice podejmowała Dobry Warsztat. Ten sezon jest bardzo obiecujący dla obu zespołów i nadal realne są najwyższe laury. Po tym spotkaniu będziemy dokładniej wiedzieć, na kogo uważnie patrzeć pod kątem zdobycia pucharu. Pierwsza połowa to gra na najwyższym poziomie i wyróżniający się obraz futbolu z meczów dookoła, jak i nawet z innych spotkań obu zespołów w przeszłości. Pierwsze 20 minut zakończyło się zasłużonym wynikiem 1-1, ciężko było przewidzieć kto ostatecznie może okazać się lepszy. Różnica pomiędzy ekipami nie była zbyt widoczna, jak najbardziej w pozytywnym sensie. Po powrocie na boisko nadal były nam serwowane dobre akcje z obu stron. Momenty, które dla nieco słabszych zespołów byłyby 100 procentową okazją na bramkę, w takim meczu jeszcze tego nie oznaczają, bo umiejętności zarówno piłkarzy w polu, jak i bramkarzy, pozwalają im zrobić z piłką bardzo wiele. Bramkę dającą zwycięstwo strzelił piłkarz Firmy ZK Grzybowice i zespół ten zwyciężył 2-1.