BD Inwestor 2 vs Upojeni Multitap

BD Inwestor 2
5 - 4
Upojeni Multitap

Spotkanie pomiędzy drużynami BD Inwestor 2 oraz Upojeni Multitap nie miało wyraźnego faworyta. Oba zespoły na początku rozgrywek rundy wiosennej Sportowej Ligi Firm zwyciężali oraz ponosili porażki, dlatego trudno było wskazać drużynę, która mogła by być bliższa zwycięstwu. Mecz rozpoczął się od szybkiej i żywiołowej gry obu ekip, które starały się jak najszybciej zdobyć swoją pierwszą bramkę. Po kilku groźnych akcjach, gol otwierający wynik, padł w 6 minucie rywalizacji, a jego strzelcem był gracz gospodarzy – Łukasz Antosiewicz. Dwie minuty później BD Inwestor 2 podwyższył prowadzenie na 2:0, a strzelcem gola był Mariusz Kiciak. W tym momencie do odrabiania strat zabrali się gracze gości. Artur Skiba bramkami z 9 i 10 minuty dał swojemu zespołowi błyskawiczne wyrównanie do stanu 2:2. Jednak przed przerwą to Pomarańczowi ponownie byli górą, zdobywając swoje kolejne dwie bramki, dające im prowadzenie 4:2. Po zmianie stron wyraźne ożywienie dało się zaobserwować w obozie Upojonych, którzy bardzo ofensywnie weszli w drugą połowę spotkania. W 28 minucie gola kontaktowego dla gości zdobył Łukasz Szczyrba, a już po kilku minutach ten sam zawodnik dał zespołowi Czarnych remis 4:4. Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się remisem, gospodarze w końcowych fragmentach spotkania zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zdobywając zwycięskiego gola. Ostatecznie po zaciętym meczu BD Inwestor 2 pokonał drużynę Upojeni Multitap 5:4, odnosząc swoje drugie zwycięstwo w tym sezonie ligowym.