10', 35', 38', 39'
18Adam Borowski 7', 10', 31'
25'
  13 10

Faworytem spotkania pomiędzy zespołami OEX MerService a NC+ była drużyna rozstawiona w tym meczu w roli gospodarzy. OEX notuje znakomity sezon wiosenny w rozgrywkach Sportowej Ligi Firm, wygrywając jak dotąd aż 8 konfrontacji. Natomiast ekipa NC+ w ostatnich tygodniach nie radzi sobie najlepiej, wygrywając tylko 1 z 4 ostatnich rywalizacji, co przekłada się na miejsce w dolnej części stawki 1 Ligi. Mecz rozpoczął się od dużo lepszej gry zespołu gospodarzy, który starał się dokładnie rozgrywać swoje kolejne ataki. Gracze występujący w niebieskich strojach zdominowali środek placu gry, szybko operując piłką pomiędzy poszczególnymi strefami. Pierwszy gol w spotkaniu padł już po upływie zaledwie 2 minut, a jego zdobywcom był piłkarz OEX – Adam Kwidziński. Pięć minut później gospodarze podwyższyli prowadzenie na 2:0, a w kolejnych kilku minutach zdołali trafić jeszcze dwukrotnie, dominując na boisku. W pierwszej połowie zespół gości stać było natomiast tylko na odpowiedź jednym golem, którego w 18 minucie zdobył Patryk Małaczyński. W drugiej części meczu obraz gry się nie zmienił. Nadal wyraźną przewagę mieli zawodnicy OEX, którzy seryjnie zaczęli trafiać do bramki przeciwników. Choć NC+ również starało się wypracowywać dogodne sytuacje bramkowe, kończyły się one szybką stratą futbolówki, bądź niecelnym strzałem. W drugich 20 minutach „Niebiescy” zdobyli 9 bramek, co przełożyło się na ostateczny rezultat 13:3. To wysokie zwycięstwo zapewniło gospodarzom wicemistrzostwo 1 Ligi i awans na najwyższy szczebel rozgrywkowy w przyszłym sezonie.