Inmedium.pl vs el12

Inmedium.pl
4 - 4
el12

Zdecydowanym faworytem spotkania pomiędzy Inmedium.pl a el12, byli gracze występujący na co dzień w pomarańczowych strojach. Gospodarze w swoich 3 ostatnich meczach, za każdym razem zdobywali komplet punktów, ostatnio pokonując ekipę CC Maksimum Katowice. Natomiast Goście jak dotąd przegrali wszystkie swoje spotkania, będąc obecnie najsłabszą drużyną w 1 Lidze. Rywalizacja rozpoczęła się od szybkiej i zdecydowanej gry obu zespołów, które chciały jak najszybciej zdobyć bramkę. Choć na boisku optyczną przewagę mieli „Pomarańczowi”, zawodnicy el12 nie odstawali znacząco poziomem gry od swoich przeciwników. Pierwszy gol w spotkaniu padł w 5 minucie, a jego strzelcem był Michał Mikulski. Goście bardzo szybko odpowiedzieli na to trafienie, już 2 minuty później doprowadzając do wyrównania. W dalszej części pierwszej połowy ponownie to zawodnicy Inmedium.pl starali się prowadzić grę. W 12 minucie Martin Markosyan wyprowadził Gospodarzy na prowadzenie, którego nie oddali już do przerwy. Drugą odsłonę lepiej rozpoczęli „Pomarańczowi”, już 2 minuty po wznowieniu podwyższając swoje prowadzenie na 3:1. Gdy wydawało się, że Gospodarze mają już mecz pod kontrolą, w końcówce spotkania przebudzili się zawodnicy el12. Dzięki swojej determinacji doprowadzili w kilka minut do remisu 3:3. Emocje towarzyszyły piłkarzom obu drużyn do samego końca i ostatecznie mecz zakończył się podziałem punktów i wynikiem 4:4. W końcowych fragmentach meczu, skazywani na porażkę przed spotkaniem Goście, wykazali się dużą wolą walki, odbierając punkty faworytowi. Dzięki temu remisowi el12 zdobył swój pierwszy punkt w tym sezonie Sportowej Ligi Firm.