CC Maksimum Katowice vs Freshmed

CC Maksimum Katowice
4 - 6
Freshmed

Freshmed ma wciąż matematyczne szanse na awans, ale nawet jeśli nie uda się przegonić OEX MerService to przed graczami tej drużyny stoi szansa na wywalczenie najniższego stopnia podium. Nie mogą oni sobie jednak pozwolić na wpadkę, bowiem kandydatów do brązowych medali nie brakuje. Przełamać zwycięską passę Freshmedu, na którą złożyło się sześć wygranych z rzędu, chciał CC Maksimum, który plasuje się w drugiej połowie tabeli. Mimo iż Katowiczanie nie byli faworytem tego starcia to własnie oni zaatakowali od początku meczu i co najważniejsze, udokumentowali przewagę dwoma golami. Po chwili mogło być już 3:0, lecz piłka zamiast do siatki, trafiła w słupek bramki przeciwników. Freshmed szybko przebudził się z początkowego marazmu i ledwie dwie minuty wystarczyły by doprowadził on do remisu, który utrzymał się do przerwy spotkania. Druga połowa rozpoczęła się identycznie jak pierwsza – od gola Zbigniewa Kocura. Faworyt tym razem jeszcze szybciej otrząsnął się po stracie gola i natychmiast odpowiedział dwoma trafieniami. Freshmed w tym momencie wyszedł na prowadzenie, którego nie oddał już do końca meczu. CC Maksimum mimo dobrego spotkania i to rozegranego w osłabionym składzie, nie zdołał zatem zatrzymać rozpędzonego przeciwnika, ale za postawę Katowiczanom należą się słowa pochwały.