Inmedium.pl
7 - 6
Plastic Omnium

Inmedium.pl

Nie mieli ostatnio dobrej passy gracze Inmedium.pl, którzy po świetnej pierwszej części sezonu, w ostatnich czterech meczach wywalczyli tylko jeden punkt i stracili szansę na medale. Plastic Omnium pozostawał w grze o podium, ale jak się okazało, jedni i drudzy bardzo chcieli zgarnąć w poniedziałkowy wieczór pełną pulę. Obie drużyny stworzyły fantastyczne widowisko, z wieloma zwrotami akcji, a boiskowa sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Początek meczu należał do Plastic Omnium, który po 6 minutach prowadził już 3:0. Rywale pozbierali się jednak natychmiast i po kolejnych 3 minutach był już remis. Co więcej Inmedium.pl poszedł za ciosem i nieco po kwadransie gry miał dwie bramki przewagi, ale w tym momencie to rywale pokazali charakter i jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Kapitalna pierwsza połowa zakończyła się remisem 5:5 i wszyscy obserwatorzy tego spotkania zastanawiali się czy druga część gry będzie równie emocjonująca. I choć po przerwie padło już znacznie mnie goli, to jednak nie można powiedzieć, że stała ona na niższym poziomie. W drugiej połowie zarysowała się przewaga Inmedium.pl, ale graczom tej ekipy brakowało skuteczności pod bramką rywali aż do 30 minuty gry, jednak był to gol wyrównujący, bowiem ledwie minutę wcześniej trafił Adrian Modelski. Beniaminek do końca walczył jednak o zwycięstwo i ostatecznie udało mu się wygrać dzięki bramce Tomasza Manjury w samej końcówce. Plastic Omnium prawdopodobnie nie wywalczy zatem brązowych medali, ale oba zespoły należy pochwalić za świetny i emocjonujący mecz.