el12 vs Voestalpine

el12
3 - 9
Voestalpine

el12 w ostatnich dwóch spotkaniach przełamało passę porażek, jednak cztery oczka to wciąż zbyt skromny dorobek, by opuścić strefę spadkową. Dlatego też każdy już mecz do końca sezonu będzie dla tej drużyny niezwykle ważny, tym bardziej, że czekają ją spotkania z bezpośrednimi rywalami w walce o utrzymanie. Pewny ligowego bytu nie był także Vostalpine, zatem to starcie miało niemały ciężar gatunkowy. Gracze w fioletowych koszulkach zdecydowanie zaatakowali od pierwszych minut i to właśnie pierwsza połowa meczu była kluczowa dla losów spotkania. Voestalpine prowadziło w pewnym momencie już 4:0, a rywale zdołali odpowiedzieć przed przerwą jednym trafieniem. W drugiej połowie el12 dwukrotnie zmniejszało dystans, jednak przeciwnicy błyskawicznie rewanżowali się bramką, która podcinała mu skrzydła. W końcówce Voestapine jeszcze przypieczętował zwycięstwo kolejnymi golami i w zasadzie zapewnił sobie już utrzymanie. Takiego komfortu nie ma el12, którego czekają jeszcze kluczowe spotkania z BGH Polska i GEFCO Polska.