ESA Logistika vs Voestalpine

ESA Logistika
5 - 4
Voestalpine

Faworyt w tym spotkaniu nie zawiódł, drużyna ESA Logistika która dotychczas grała najlepszą piłkę w 1 lidze, tym razem natrafiła na bardzo trudną przeszkodę, którą była bardzo dobrze grająca drużyna Voestalpine. W pierwszej połowie tylko raz zabójczy duet Kamil Maj i Sebastian Pączko wypracował bramkę, jednak po zmianie stron do strzelania przyłączył się Tomasz Kaczmarek, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców, a w kolejnych pięciu minutach Kamil Maj i Sebastian Pączko dołożyli kolejne trafienia i ESA Logistika pewnie prowadziła 5-0, nokautując rywala. Jednak Voestalpine powstał po tym gongu i w ciągu ostatnich czterech minutach czterokrotnie trafił do siatki i był blisko doprowadzenia do sensacyjnego remisu, jednak zabrakło już czasu i ESA Logistika wywozi zwycięstwo, jednak musi wyciągnąć lekcje na przyszłość!