el12 vs Plastic Omnium

el12
3 - 11
Plastic Omnium

Na to spotkanie ekipa el12 ma inny cel niż zazwyczaj stawiają sobie drużyny przed meczami. Jej rywalem w ramach 1 ligi był tym razem lider Plastic Omnium, który nie ułatwi im przerwania złej passy przegranych spotkań. Cel, o którym wspominaliśmy, to nie oglądanie się jak i ile strzelą rywale, a skupienie się na pojedynczych swoich sytuacjach, które w przypadku zwycięstwa dadzą podwaliny pod szkielet zespołu na przyszłość. Do pewnego momentu zdumiewająco równo radził sobie „Underdog” i trzymał się tempa narzuconego przez lidera, co potwierdzał wynik 3-3. Sił najwyraźniej starczyło na te kilkanaście minut gry, bo potem już wyglądało to znacznie gorzej. Nie można też odmówić tego co zrobiła grupa Plastic Omnium. Widząc jak ułożył się mecz, zmieniła ona swoje założenia. Jest na tyle dobrym i doświadczonym zespołem, że w trakcie spotkania może przewartościować swoją grę i użyć innych atutów, które mogą dać efekt. Cel osiągnięty i bramki jedna po drugiej wlatywały coraz łatwiej i ładniej do siatki el12. Ostatecznie rezultat zatrzymał się na wyniku 11-3 dla Plastic Omnium.