Voestalpine vs Inmedium.pl

Voestalpine
1 - 5
Inmedium.pl

Każdy, kto spotyka się z którąś drużyną Inmedium.pl, ma ciężki orzech do zgryzienia. Mogłoby się wydawać, że mogłyby one stworzyć ligę tylko ze swoich drużyn i miałaby ona wysoki poziom. Los skojarzył wyżej wspomniany zespół Inmedium.pl z graczami Voestalpine, którzy polują na drugie zwycięstwo w lidze. Pierwsza połowa dosyć nierówna nie wskazała nam przeważającej strony w sposób klarowny. Wynik to 3-1 po 20 minutach gry, ale Inmedium.pl momentami miało więcej szczęścia, niż rzeczywiście ułożonego planu pod te 3 zdobyte bramki. Druga część spotkania była już w pełni ułożona pod Inmedium.pl. To, co ekipa ta sobie założyła, wychodziło jej aż w nadmiarze. Po strzeleniu czwartej bramki nie zatrzymała się i wbiła gwóźdź do trumny rywali piątym trafieniem. Jest to kolejne już świetne spotkanie trzeciego zespołu pierwszej ligi. Co innego można powiedzieć o graczach Voestalpine, którzy być może odrobinę za stawiają na agresję, a indywidualizm przeważa nad duchem gry zespołowej.