SuperAuto24 vs PKF

SuperAuto24
8 - 3
PKF

SuperAuto24 gromadzi punkty i na razie realizuje swój plan, by trzymać się czołówki. Gracze PKF są na przeciwnym biegunie, ale dla nich sytuacja jest na tyle komfortowa, że zostało jeszcze mnóstwo meczy do rozegrania. Mnóstwo też goli padało w pierwszej połowie tego spotkania, zamiennie drużyny strzelały sobie bramki w myśl zasady punkt za punkt. Na koniec przy wyniku 4-3 można było zacierać ręce na to, co się wydarzy w drugich 20 minutach. Rzeczywiście działo się, ale niech zgłosi się ten, kto przewidział nagłą dominację jednej ze stron. SuperAuto24 jakby włączyło dodatkowe zasilanie lub jak kto woli – znalazło sposób na rywala. W drugiej połowie strzelali bramki tylko zawodnicy jednej drużyny. Gracze PKF im bliżej końca, tym byli bardziej zdumieni, że właśnie tak to się poukładało. Ewidentnie coś zmieniło się u nich na niekorzyść, ale to tylko oni wiedza gdzie leży przyczyna. Końcowy rezultat to 8-3 dla SuperAuto24, co oznacza coraz bardziej okazałą zdobycz punktową.