Alior Leasing vs SuperAuto24

Alior Leasing
2 - 7
SuperAuto24

Obie ekipy nie rozpoczęły sezonu pomyślnie, jednak dalej jest o co walczyć, stąd po obu stronach nie brakowało zaangażowania. Początek spotkania był dosyć wyrównany, mimo licznych sytuacji, otwarcia wyniku przez dłuższy czas nie było. W 11 minucie Patryk Zadworny wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Chwilę później Piotr Kryczka doprowadził do remisu, nie pozwalając rywalom odskoczyć. Gdy wydawało się, że wynik do przerwy nie ulegnie zmianie, jeszcze przed gwizdkiem kończącym pierwszą odsłonę do siatki przeciwnika trafił Dawid Czubala. Drugą odsłonę zawodnicy SuperAuto24 rozpoczęli w fantastycznym stylu, głownie dzięki wcześniej wspomnianemu duetowi Zadworny – Czubala, który w 3 minuty zdołał trafić trzy gole, zapewniając swojej drużynie bezpieczny dystans oraz komfort w grze. Mimo trafienia Grzegorza Wojsy w 26 minucie, Biało-czerwoni nie byli w stanie nawiązać rywalizacji w drugiej połowie. Skuteczną grę pomarańczowych już pod koniec spotkania podsumował Mateusz Sędrowski, który dwukrotnie wpisał się na listę strzelców przed ostatnim gwizdkiem sędziego. SuperAuto24 zasłużenie zgarnia pełną pulę punktów po zwycięstwie 7:2.