Prestige vs IVIA

4 ECO Prestige
5 - 1
IVIA

W ostatnim wieczornym spotkaniu rozgrywanym na treningowym boisku Stadionu Śląskiego, naprzeciw siebie stanęły zespoły Prestige oraz IVIA. Dla graczy gospodarzy mecz ten był szczególnie ważny, gdyż w pierwszej kolejce nie udało im się zdobyć punktów. IVIA natomiast po wysokiej wygranej z zespołem BMZ Poland, miała nadzieję na kolejną wygraną. Spotkanie rozpoczęło się od zdecydowanych ataków piłkarzy gospodarzy, który od samego początku ruszyli na bramkę rywali. Pierwszy gol w meczu padł już w 3 minucie spotkania, a jego zdobywcą był gracz Prestige – Maciej Inglot. Kilkanaście sekund później ten sam zawodnik cieszył się już ze swojego drugiego trafienia, a po niespełna 5 minutach gospodarze prowadzili już 3:0, za sprawą gola Adriana Prażmo. Po obfitującym w bramki otwarciu w dalszej części pierwszej połowy gra nieco się uspokoiła, a do swoich sytuacji również zaczęli dochodzić piłkarze w niebieskich koszulkach. Jednak przed przerwą to gospodarze jeszcze raz trafili do siatki rywali, przy zmianie stron prowadząc 4:0. Druga część meczu rozpoczęła się tak samo, jak zakończyła pierwsza, czyli od kolejnej bramki graczy Prestige. W 22 minucie gola na 5:0 zdobył ponownie Adrian Prażmo i kwestia zwycięstwa w meczu zdawała się być zamknięta. Honorową bramkę dla IVIA zdobył w prawdzie Mariusz Rolka, jednak było to wszystko, na co było stać tego wieczora graczy gości. Prestige pokonał IVIA 5:1, co patrząc na wyniki pierwszej kolejki, jest małą niespodzianką.