Netology vs Cooler Club

Netology
3 - 0
Cooler Club

Bardzo zadowoleni z debiutu w Sportowej Lidze Firm mogli być zawodnicy Netology, którzy przed tygodniem pokonali 4:0 Eco Dla Firm i po pierwszej kolejce znaleźli się na podium tabeli 3 Ligi A. W odmiennych humorach kończyli swój inauguracyjny mecz gracze Cooler Club. Spadkowicz z 2 Ligi przegrał bowiem 2:4 z ArchiDoc i w swoim drugim spotkaniu walczył o premierowe punkty w obecnym sezonie. Wiosenny debiutant po raz kolejny zagrał jednak bez kompleksów, pokazując, że brak doświadczenia w rozgrywkach nie przeszkadza w rywalizacji z ogranymi rywalami. Netology wyszło na prowadzenie w 6 minucie po bramce Sebastiana Lewickiego i to skromne prowadzenie utrzymało do przerwy, a zaraz na początku drugiej połowy ten sam zawodnik dołożył kolejne trafienie. Cooler Club dążył do kontaktowego gola, jednak to rywale zdobyli kolejną bramkę po wzorowym kontrataku. To trafienie ostatecznie podcięło skrzydła graczom w czarnych koszulkach, choć walczyli oni do samego końca o choćby honorową bramkę. Netology pokazało jednak po raz kolejny, że gra defensywna jest jego mocną stroną, bowiem nie tylko zanotowało drugie zwycięstwo w sezonie, ale ponownie wygrało mecz bez straty gola. Wiosenny debiutant może zatem pochwalić się świetnym startem sezonu, który pozwolił mu błyskawicznie znaleźć się w czołówce 3 Ligi A.