ArchiDoc vs RAControls

ArchiDoc
2 - 10
RAControls

Obie drużyny miały powody do radości przed tygodniem, bowiem jedni i drudzy rozpoczęli obecny sezon od wygranych i szybko zameldowali się w czołówce 3 Ligi A. Godny podkreślenia był zwłaszcza występ RAControls, które po efektownym zwycięstwie nad Butter Cut zostało pierwszym liderem tabeli. W drugiej kolejce gracze tego zespołu potwierdzili dyspozycję zaprezentowaną w inauguracyjnym tygodniu i po raz kolejny pokazali się ze świetnej strony, notując przekonującą wygraną. RAControls szybko, bo już w drugiej minucie, wyszło na prowadzenie, a strzelcem bramki otwierającej wynik był Jarosław Karpiński. ArchiDoc co prawda doprowadziło do wyrównania parę minut później, ale rywale natychmiast odpowiedzieli kolejnym trafieniem, od tego momentu sukcesywnie powiększając przewagę. Lider 3 Ligi A już do przerwy prowadził 4:1, a w drugiej odsłonie meczu doŁożył jeszcze 6 bramek. Dzieło zwieńczył dwoma golami ten, który strzelanie rozpoczął, a więc Jarosław Karpiński. Łącznie zanotował on pięć trafień. ArchiDoc, podobnie jak w pierwszej połowie, również w drugiej odpowiedział tylko jednym golem. Graczom RAControls przed tygodniem zabrakło jednej bramki do „dwucyfrówki”, tym razem ta sztuka się powiodła, a drugie kolejne zwycięstwo sprawiło, że zespół umocnił się na czele tabeli, notując kapitalny start sezonu.