Upojeni Multitap vs Dobry Warsztat

Upojeni Multitap
3 - 5
Dobry Warsztat

Jeśli naprzeciw siebie stają wicemistrz i trzecia drużyna Ekstraklasy poprzedniego sezonu, to trzeba mówić o szlagierze i rzeczywiście obie drużyny stworzyły bardzo ciekawe widowisko. W zimowych rozgrywkach raz wygrali jedni, raz drudzy, zatem żadna ze stron nie mogła mówić o patencie na swojego rywala, a ich dobry start wiosną zwiastował spore emocje. Bardzo dobrze weszli w to spotkanie gracze Dobrego Warsztatu, którzy za sprawą kapitalnej solowej akcji Karola Jakubczyka wyszli na prowadzenie w trzeciej minucie meczu. Upojeni Multitap mogli i powinni doprowadzić do remisu chwilę później, ale pod bramką rywala zabrakło skuteczności, a że dobre sytuacje lubią się mścić, to po chwili było już 0:2. Do przerwy obie drużyny zadały jeszcze po jednym ciosie, a zdobyty gol dodał wiatru w żagle graczom w czarnych koszulkach, którzy dążyli do strzelenia kontaktowego gola jeszcze w pierwszej połowie, jednak ta sztuka im się nie powiodła. Druga odsłona spotkania rozpoczęła się identycznie jak pierwsza – od bramki najlepszego na boisku Karola Jakubczyka. Upojeni broni nie złożyli, jednak Dobry Warsztat utrzymał dwubramkową przewagę wywalczoną przed przerwą, a ozdobą spotkania był efektowny gol eksperta od pięknych trafień, czyli Dominika Micora, który tym razem nie przewrotką, a ładnym uderzeniem z dystansu pokonał bramkarza rywali. Hitowe spotkanie zakończyło się zatem wygraną Dobrego Warsztatu i choć to dopiero początek sezonu, to te trzy oczka będą miały na pewno ogromną wartość na koniec rozgrywek.