Saint Gobain vs PwC SDC

Saint-Gobain Sekurit
8 - 1

Pierwsze spotkania dla zawodników PwC SDC nie będą należały do łatwych, mają za sobą już porażkę, a teraz będą mierzyć się z bardzo silnym zespołem. Mowa o drużynie Saint Gobain, która udanie rozpoczęła zmagania wiosną. Pierwsza połowa należała do dość wyrównanych. Saint Gobain potrafi usiąść na przeciwniku i narzucić swoje warunki, co potwierdził prowadząc 2-0. Promyk nadziei w serca graczy PwC SDC wlał ich napastnik strzelając na 1-2. Pierwsza połowa kończy się jednak podkreśleniem prowadzenia Saint Gobain golem na 3-1. Gra w drugiej połowie pokazała, że wcześniejsze 20 minut to była tylko cisza przed burzą. Szturmy na bramkę PwC SDC nie miały końca, świadczył o tym wynik, który z każdą chwilą był coraz bardziej bezlitosny dla PwC SDC. Ostatecznie Saint Gobain wygrywa rezultatem 8-1, nie dając dojść do głosu rywalom, którzy i tak zbyt wiele ze swojej najlepszej formy tego dnia nie pokazali. Sytuacja w tabeli jeszcze jest daleka od klarownych, ale może już być wskazówką na przyszłość.