BD Inwestor 2 vs Lokal Nieruchomości

BD Inwestor 2
2 - 3
Lokal Nieruchomości

Pojawia się pierwsza okazja w sezonie, by już zacząć nieco uciekać rywalom. Papiery na to miały zespoły BD Inwestor 2 i Lokal Nieruchomości, które wygrały swoje pierwsze starcia. BD Inwestor 2 mógł kręcić głową, widząc, że tak szybko spotka się z dominatorem, ale z drugiej strony dość szybko będzie wiedział, na czym opiera się ich forma i gdzie jeszcze są braki. Pierwsza połowa nie wskazywała na to, by ktoś był słabszy, bo dłuższymi momentami trudno było znaleźć różnice między potentatem a drużyną, która rzadko musi się kogoś obawiać. Do przerwy wynik brzmi 2-1 dla Lokalu Nieruchomości, nie jest to absolutnie jakieś novum, ale BD Inwestor 2 zdawało się znać drogę do bramki rywali. Skrupulatnie budowane akcje graczy Lokalu Nieruchomości dały skutek tylko raz, z czego i tak powinni być bardzo zadowoleni, widząc faktyczny stan posiadania piłki. BD Inwestor 2 zgodnie z oczekiwaniami trafił do bramki po raz drugi i została kwestia na ile pozostały czas gry pozwoli się jeszcze zespołom rozkręcić. Reszta akcji nie kończyła się już tak spektakularnie i oba zespoły musiały przyjąć taki stan rzeczy do wiadomości. Zgodnie z oczekiwaniami Lokal Nieruchomości wygrywa 3-2, ale nie bez problemów. Tym samym należy bić brawo ekipie BD Inwestor 2.