Inmedium.pl II vs UMWŚ

Inmedium.pl II
3 - 0
UMWŚ

Spotkanie pomiędzy zespołami Inmedium.pl II a UMWŚ, zapowiadało się jako mecz ekip, które miały sobie coś do udowodnienia. Po dobrym stracie sezonu piłkarze gospodarzy mieli nadzieję na podtrzymanie strzeleckiej passy. Natomiast gracze UMWŚ, po minimalnej porażce jedną bramką w pierwszej kolejce chcieli pokazać, że stać ich na zwycięstwo. Rywalizacja rozpoczęła się od długiego rozgrywania piłki przez oba zespoły. Zawodnicy Inmedium.pl II od samego początku starali się również narzucić rywalom swój styl gry, bezpiecznie rozgrywając futbolówkę. Dobra gra na przedpolu przyniosła pierwszego gola w meczu dla gospodarzy w 8 minucie. Do bramki Urzędu Marszałkowskiego trafił Maksym Kravets, wyprowadzając pomarańczowych na prowadzenie.Przed przerwą taki stan rzeczy utrzymywał się do samego końca i ostatecznie przy zmianie stron, to gospodarze nieznacznie prowadzili w meczu. W drugiej części gry częściej do głosu dochodzić zaczęli zawodnicy w niebieskich strojach, jednak ich ataki nie znajdowały drogi do siatki rywali. W 32 minucie sytuacje gości skomplikował jeszcze bardziej Dominik Syga, zdobywając drugiego gola dla Inmedium.pl II. Gracze w pomarańczowych strojach kontrolowali przebieg gry, w 36 minucie kolejnym golem pieczętując swoją wygraną. Ostatecznie Inmedium.pl II pokonał UMWŚ 3:0, odnosząc swoje 2 zwycięstwo w sezonie. Graczem meczu został wybrany Maksym Kravets, który zaliczył w tym spotkaniu gola i asystę.