Raben Logistics Chorzów vs Grupa Zarmen

Raben Logistics Ruda Śląska
4 - 2
Grupa Zarmen

Stawiany w roli faworyta Raben Logistics Chorzów mierzył się dziś z zespołem, który niezbyt dobrze rozpoczął ten sezon – Grupą Zarmen. Biało-czerwoni od pierwszych minut chcieli postawić własne warunki, jednak Zieloni nie zamierzali łatwo się poddawać. Mimo szybkiej otwierającej bramki w czwartej minucie, przez dłuższy okres czasu byliśmy świadkami równej, nieskutecznej gry z dwóch stron. Obie ekipy nie wykorzystały swoich szans, przez co do przerwy wynik nie uległ zmianie. Po zmianie stron obraz gry przez dłuższy okres czasu się nie zmienił. Bramka Tymoteusza Nosala podkręciła tempo spotkania, dzięki czemu chwilę później mieliśmy już na tablicy 4:0, po kolejnych trafieniach jego współpartnerów. Zieloni zdołali strzelić dwie bramki, lecz czasu na wywalczenie choćby punktu już nie było. Raben Logistics Chorzów zasłużenie wygrywa komplet oczek.