Novichem vs STATSCORE

Novichem
1 - 5
STATSCORE

Drugą kolejkę rozgrywek na boisku numer 3 zaczęliśmy spotkaniem Novichem vs STATSCORE. Oba zespoły obiecująco rozpoczęły sezon i będą chciały kontynuować dobrą passę. Zasady piłki nożnej nie pozwolą każdemu zejść dzisiaj z boiska z trzema oczkami, dlatego trzeba zachować pełną koncentrację już od pierwszych kolejek. STATSCORE już pierwszymi strzałami pokazał swoją wysoką dyspozycję. Pierwsza połowa bez historii ale z kilkoma golami. Novichem po 20 minutach przegrywało 0:4, ale nie można odmówić tej ekipie starań, niestety bez skutku. Druga połowa znacznie bardziej przypominała lepsze spotkania z przeszłości Novichemu i miło było oglądać walkę jak równy z równym. Niestety to tylko 20 minut wyrównanej gry i w momencie, kiedy wynik był już przesądzony. Reasumując, oba zespoły trafiły po jednej bramce i wynik końcowy tym samym brzmi 5-1 dla STATSCORE. Kolejne tygodnie wyjaśnią, czy jest to po prostu sezon STATSCORU, czy raczej Novichem nie dojechał na spotkanie i wróci na swoje tory już niebawem.